Ciekawe strony internetowe

Internet jest tak wielkim miejscem, że nie możemy sobie jego wielkości nawet choćbyśmy chcieli wyobrazić. Jest w nim także sporo bzdur, ludzi bawiących się w trolli, a także ta fajniejsza część czyli strony przykuwające naszą uwagę. Takie, na których czas spędzamy dobrze się bawiąc lub dowiadując się ciekawych i przydatnych rzeczy. Takich miejsc jest dość sporo tylko nie wiadomo jak je znaleźć. Ja postaram się tutaj wypisać strony, które ciekawią mnie i spędzam tam dużo czasu.

logo reddit

Reddit – Mówi się, że jest to główna strona Internetu, tak całego Internetu. Wyglądem przypomina trochę tradycyjne fora, ale jest od nich dużo bardziej rozbudowane. Konta posiadają tam ludzie z całego świata i nie ma żadnych co do ego ograniczeń. Każda nisza czy kategoria jaką sobie możemy wymyślić właśnie tam się znajduje i posiada swój subreddit(tak się to tam nazywa). Od wszystkich możliwych sportów po państwa, kosmos, zwierzęta, telewizje, filmy czy politykę. To tylko jedne z niewielu kategorii jakie możemy tam znaleźć. O tym co znajduje się na głównej stronie prawdopodobnie mówi się gdzieś na świecie. Bardziej znani ludzie lubią przeprowadzać tam tak zwane AMA – czyli Ask Me Anything, polega to na tym, że Internauci piszą pytania do takich osób a one w czasie rzeczywistym na większość z nich odpowiadają.

logo youtube

YouTube – pewnie każdy zna tą stronę, ale bez niej Internet nie byłby taki sam. Najczęściej używam go do słuchania muzyki czy oglądania trailerów filmów i seriali. Jak jest nam smutno to może dostarczyć sporo śmiechu albo rozrywki. Do tego zawiera w sobie ogromną ilość poradników do praktycznie wszystkiego co byśmy chcieli od napraw po porównanie produktów.

dużo ekranów

Platformy Vod – Rynek filmowy i serialowy rozwija się w zastraszającym tempie, a co za tym idzie mamy w Internecie sporo miejsc, na których możemy oglądać nasze ulubione produkcje. Ja na nich spędzam dużą ilość czasu i nie widzę a by to się miało zmienić. Ponadto ciągle powstaje coś nowego i ciekawego i mam nadzieję, że tak zostanie bo nie chce aby to hobby mi się znudziło.